Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0805J0630333MXT
0805J0630333MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0805J0630333MXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0805J0630333MXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.033UF 63V X7R 0805
(v ameriških dolarjih)
6000 pcs
Product parameter
številka dela 0805J0630333MXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.033UF 63V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 452741 pcs Podatkovni list MLCC Standard Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - AC -
Napetost - ocenjena 63V Toleranca 0.033µF
Debelina (maks.) X7R (2R1) Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija -
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca Automotive
Ocene AEC-Q200 Polarizacija 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Številka izdelka proizvajalca 0805J0630333MXT Vodilni stil 0.051" (1.30mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Epoxy Mountable
Stopnja napak - Razširjen opis 0.033µF ±20% 63V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20% Opis CAP CER 0.033UF 63V X7R 0805