Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0805J0630391FAT
0805J0630391FAT
0805J0630391FAT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0805J0630391FAT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0805J0630391FAT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 390PF 63V C0G/NP0 0805
(v ameriških dolarjih)
6000 pcs
Product parameter
številka dela 0805J0630391FAT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 390PF 63V C0G/NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 70807 pcs Podatkovni list AEC-Q200 Automotive Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 63V
Toleranca ±1% Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija - Ocene AEC-Q200
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 390pF ±1% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 390pF