Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0805J1000152MDR
0805J1000152MDR
0805J1000152MDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0805J1000152MDR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0805J1000152MDR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1500PF 100V X7R 0805
(v ameriških dolarjih)
24000 pcs
Product parameter
številka dela 0805J1000152MDR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1500PF 100V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 291390 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 1500pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 1500pF