Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0805J1000271MXT
0805J1000271MXT
0805J1000271MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0805J1000271MXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0805J1000271MXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 270PF 100V X7R 0805
Product parameter
številka dela 0805J1000271MXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 270PF 100V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 383263 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 270pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 270pF