Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0805J1000823KXR
0805J1000823KXR
0805J1000823KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0805J1000823KXR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0805J1000823KXR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.082UF 100V X7R 0805
(v ameriških dolarjih)
24000 pcs
Product parameter
številka dela 0805J1000823KXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.082UF 100V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 263203 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.082µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 0.082µF