Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0805J2000101MDT
0805J2000101MDT
0805J2000101MDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0805J2000101MDT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0805J2000101MDT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 100PF 200V X7R 0805
(v ameriških dolarjih)
6000 pcs
Product parameter
številka dela 0805J2000101MDT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 100PF 200V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 254996 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 200V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 100pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 100pF