Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0805J2000103KXT
0805J2000103KXT
0805J2000103KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0805J2000103KXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0805J2000103KXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 10000PF 200V X7R 0805
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela 0805J2000103KXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 10000PF 200V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 302052 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 200V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
Druga imena 1608-1007-2 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 10000pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 10000pF