Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0805J2000151MXT
0805J2000151MXT
0805J2000151MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0805J2000151MXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0805J2000151MXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 150PF 200V X7R 0805
Product parameter
številka dela 0805J2000151MXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 150PF 200V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 305576 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 200V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 150pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 150pF