Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0805J2000391KDT
0805J2000391KDT
0805J2000391KDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0805J2000391KDT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0805J2000391KDT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 390PF 200V X7R 0805
(v ameriških dolarjih)
6000 pcs
Product parameter
številka dela 0805J2000391KDT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 390PF 200V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 219092 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 200V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 390pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 390pF