Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0805J2500102MDT
0805J2500102MDT
0805J2500102MDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0805J2500102MDT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0805J2500102MDT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1000PF 250V X7R 0805
Product parameter
številka dela 0805J2500102MDT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1000PF 250V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 217154 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 1000pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 1000pF