Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0805J2506P20CUT
0805J2506P20CUT
0805J2506P20CUT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0805J2506P20CUT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0805J2506P20CUT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 6.2PF 250V C0G/NP0 0805
Product parameter
številka dela 0805J2506P20CUT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 6.2PF 250V C0G/NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 120477 pcs Podatkovni list Ultra-low ESR, U Range
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±0.25pF Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 6.2pF ±0.25pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 6.2pF