Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0805J5000820KDT
0805J5000820KDT
0805J5000820KDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0805J5000820KDT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0805J5000820KDT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 82PF 500V X7R 0805
(v ameriških dolarjih)
6000 pcs
Product parameter
številka dela 0805J5000820KDT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 82PF 500V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 260662 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 82pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 82pF