Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0805J5000822MXR
0805J5000822MXR
0805J5000822MXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0805J5000822MXR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0805J5000822MXR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 8200PF 500V X7R 0805
(v ameriških dolarjih)
24000 pcs
Product parameter
številka dela 0805J5000822MXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 8200PF 500V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 333844 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 8200pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 8200pF