Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0805J6300271KXT
0805J6300271KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0805J6300271KXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0805J6300271KXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 270PF 630V X7R 0805
(v ameriških dolarjih)
6000 pcs
Product parameter
številka dela 0805J6300271KXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 270PF 630V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 531382 pcs Podatkovni list MLCC Standard Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - AC -
Napetost - ocenjena 630V Toleranca 270pF
Debelina (maks.) X7R (2R1) Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija -
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca Automotive
Ocene AEC-Q200 Polarizacija 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Številka izdelka proizvajalca 0805J6300271KXT Vodilni stil 0.051" (1.30mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Epoxy Mountable
Stopnja napak - Razširjen opis 270pF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10% Opis CAP CER 270PF 630V X7R 0805