Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0805J6300682KXT
0805J6300682KXT
0805J6300682KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0805J6300682KXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0805J6300682KXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 6800PF 630V X7R 0805
Product parameter
številka dela 0805J6300682KXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 6800PF 630V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 260695 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 630V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 6800pF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 6800pF