Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0805Y0100271KXT
0805Y0100271KXT
0805Y0100271KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0805Y0100271KXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0805Y0100271KXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 270PF 10V X7R 0805
Product parameter
številka dela 0805Y0100271KXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 270PF 10V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 437777 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 270pF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 270pF