Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0805Y0160102JXT
0805Y0160102JXT
0805Y0160102JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0805Y0160102JXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0805Y0160102JXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1000PF 16V X7R 0805
(v ameriških dolarjih)
6000 pcs
Product parameter
številka dela 0805Y0160102JXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1000PF 16V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 342640 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 1000pF ±5% 16V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 1000pF