Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0805Y0160122KXR
0805Y0160122KXR
0805Y0160122KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0805Y0160122KXR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0805Y0160122KXR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1200PF 16V X7R 0805
(v ameriških dolarjih)
24000 pcs
Product parameter
številka dela 0805Y0160122KXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1200PF 16V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 436056 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 1200pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 1200pF