Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0805Y0160182JXT
0805Y0160182JXT
0805Y0160182JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0805Y0160182JXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0805Y0160182JXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1800PF 16V X7R 0805
(v ameriških dolarjih)
6000 pcs
Product parameter
številka dela 0805Y0160182JXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1800PF 16V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 283729 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination
Stopnja napak - natančen opis 1800pF ±5% 16V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 1800pF Aplikacije Boardflex Sensitive