Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0805Y0500104MST
0805Y0500104MST
0805Y0500104MST
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0805Y0500104MST z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0805Y0500104MST
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela 0805Y0500104MST Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 254726 pcs Podatkovni list PSL Range MLCs
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)