Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0805Y0500271KER
0805Y0500271KER
0805Y0500271KER
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0805Y0500271KER z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0805Y0500271KER
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 270PF 50V X7R 0805
(v ameriških dolarjih)
24000 pcs
Product parameter
številka dela 0805Y0500271KER Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 270PF 50V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 253274 pcs Podatkovni list AEC-Q200 Automotive Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija FlexiCap™ Ocene AEC-Q200
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
natančen opis 270pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 270pF