Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0805Y0630683MXT
0805Y0630683MXT
0805Y0630683MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0805Y0630683MXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0805Y0630683MXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.068UF 63V X7R 0805
(v ameriških dolarjih)
6000 pcs
Product parameter
številka dela 0805Y0630683MXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.068UF 63V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 264503 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 63V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination
Stopnja napak - natančen opis 0.068µF ±20% 63V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 0.068µF Aplikacije Boardflex Sensitive