Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0805Y1000102KXT
0805Y1000102KXT
0805Y1000102KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0805Y1000102KXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0805Y1000102KXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1000PF 100V X7R 0805
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela 0805Y1000102KXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1000PF 100V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 282040 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
Druga imena 0805Y1000102KXT-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination
Stopnja napak - natančen opis 1000pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 1000pF Aplikacije Boardflex Sensitive