Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0805Y2000123KXT
0805Y2000123KXT
0805Y2000123KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0805Y2000123KXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0805Y2000123KXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.012UF 200V X7R 0805
(v ameriških dolarjih)
6000 pcs
Product parameter
številka dela 0805Y2000123KXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.012UF 200V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 258937 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 200V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination
Stopnja napak - natančen opis 0.012µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 0.012µF Aplikacije Boardflex Sensitive