Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0805Y2000273JET
0805Y2000273JET
0805Y2000273JET
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0805Y2000273JET z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0805Y2000273JET
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.027UF 200V X7R 0805
(v ameriških dolarjih)
6000 pcs
Product parameter
številka dela 0805Y2000273JET Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.027UF 200V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 138780 pcs Podatkovni list AEC-Q200 Automotive Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 200V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija FlexiCap™ Ocene AEC-Q200
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 0.027µF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 0.027µF