Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0805Y2003P60DQT
0805Y2003P60DQT
0805Y2003P60DQT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0805Y2003P60DQT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0805Y2003P60DQT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 3.6PF 200V C0G/NP0 0805
Product parameter
številka dela 0805Y2003P60DQT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 3.6PF 200V C0G/NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 152132 pcs Podatkovni list High Q Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 200V
Toleranca ±0.5pF Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Q, Low Loss, Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 3.6pF ±0.5pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 3.6pF