Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0805Y2500123KXR
0805Y2500123KXR
0805Y2500123KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0805Y2500123KXR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0805Y2500123KXR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.012UF 250V X7R 0805
(v ameriških dolarjih)
24000 pcs
Product parameter
številka dela 0805Y2500123KXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.012UF 250V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 334707 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination
Stopnja napak - natančen opis 0.012µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 0.012µF Aplikacije Boardflex Sensitive