Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0805Y5000471MDT
0805Y5000471MDT
0805Y5000471MDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0805Y5000471MDT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0805Y5000471MDT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 470PF 500V X7R 0805
(v ameriških dolarjih)
6000 pcs
Product parameter
številka dela 0805Y5000471MDT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 470PF 500V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 240131 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti Soft Termination, High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 470pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 470pF