Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0805Y5000681MER
0805Y5000681MER
0805Y5000681MER
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0805Y5000681MER z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0805Y5000681MER
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 680PF 500V X7R 0805
(v ameriških dolarjih)
24000 pcs
Product parameter
številka dela 0805Y5000681MER Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 680PF 500V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 295735 pcs Podatkovni list AEC-Q200 Automotive Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija FlexiCap™ Ocene AEC-Q200
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 680pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 680pF