Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0805Y5000821MDR
0805Y5000821MDR
0805Y5000821MDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0805Y5000821MDR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0805Y5000821MDR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 820PF 500V X7R 0805
(v ameriških dolarjih)
24000 pcs
Product parameter
številka dela 0805Y5000821MDR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 820PF 500V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 261083 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination, High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 820pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 820pF