Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1111J2502P40CQT
1111J2502P40CQT
1111J2502P40CQT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1111J2502P40CQT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1111J2502P40CQT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 2.4PF 250V C0G/NP0 1111
Product parameter
številka dela 1111J2502P40CQT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 2.4PF 250V C0G/NP0 1111 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 76587 pcs Podatkovni list High Q Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±0.25pF Debelina (maks.) 0.070" (1.78mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1111 (2828 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 2.4pF ±0.25pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric) Zmogljivost 2.4pF