Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1111J3000430FQT
1111J3000430FQT
1111J3000430FQT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1111J3000430FQT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1111J3000430FQT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 43PF 300V C0G/NP0 1111
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs
Product parameter
številka dela 1111J3000430FQT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 43PF 300V C0G/NP0 1111 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 28290 pcs Podatkovni list High Q Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 300V
Toleranca ±1% Debelina (maks.) 0.070" (1.78mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1111 (2828 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Q, Low Loss Stopnja napak -
natančen opis 43pF ±1% 300V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric) Zmogljivost 43pF