Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1111Y5000150KUT
1111Y5000150KUT
1111Y5000150KUT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1111Y5000150KUT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1111Y5000150KUT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 15PF 500V C0G/NP0 1111
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 1111Y5000150KUT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 15PF 500V C0G/NP0 1111 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5474 pcs Podatkovni list Ultra-low ESR, U RangeChip Part Number Guide
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.070" (1.78mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / dimenzija 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1111 (2828 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, Soft Termination
Stopnja napak - natančen opis 15pF ±10% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1111 (2828 Metric)
Zmogljivost 15pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency, Boardflex Sensitive