Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1206J0160153MDT
1206J0160153MDT
1206J0160153MDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1206J0160153MDT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1206J0160153MDT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.015UF 16V X7R 1206
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela 1206J0160153MDT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.015UF 16V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 174068 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.063" (1.60mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 0.015µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 0.015µF