Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1206J0250180GFT
1206J0250180GFT
1206J0250180GFT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1206J0250180GFT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1206J0250180GFT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 18PF 25V C0G/NP0 1206
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela 1206J0250180GFT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 18PF 25V C0G/NP0 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 133707 pcs Podatkovni list MLCC Series, High Reliability
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - AC -
Napetost - ocenjena 25V Toleranca 18pF
Debelina (maks.) C0G, NP0 Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija -
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca High Reliability, Automotive
Ocene - Polarizacija 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Številka izdelka proizvajalca 1206J0250180GFT Vodilni stil 0.063" (1.60mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Epoxy Mountable, High Temperature
Stopnja napak - Razširjen opis 18pF ±2% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±2% Opis CAP CER 18PF 25V C0G/NP0 1206