Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1206J0250824JDR
1206J0250824JDR
1206J0250824JDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1206J0250824JDR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1206J0250824JDR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.82UF 25V X7R 1206
Product parameter
številka dela 1206J0250824JDR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.82UF 25V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 68265 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.063" (1.60mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 0.82µF ±5% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 0.82µF