Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1206J0500682MDT
1206J0500682MDT
1206J0500682MDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1206J0500682MDT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1206J0500682MDT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 6800PF 50V X7R 1206
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela 1206J0500682MDT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 6800PF 50V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 220120 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.063" (1.60mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 6800pF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 6800pF