Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1206J0630274KDR
1206J0630274KDR
1206J0630274KDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1206J0630274KDR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1206J0630274KDR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.27UF 63V X7R 1206
(v ameriških dolarjih)
20000 pcs
Product parameter
številka dela 1206J0630274KDR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.27UF 63V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 135036 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 63V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.063" (1.60mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 0.27µF ±10% 63V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 0.27µF