Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1206J0630822JXT
1206J0630822JXT
1206J0630822JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1206J0630822JXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1206J0630822JXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 8200PF 63V X7R 1206
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela 1206J0630822JXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 8200PF 63V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 228452 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 63V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.063" (1.60mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 8200pF ±5% 63V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 8200pF