Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1206J0633P60CQT
1206J0633P60CQT
1206J0633P60CQT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1206J0633P60CQT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1206J0633P60CQT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 3.6PF 63V C0G/NP0 1206
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela 1206J0633P60CQT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 3.6PF 63V C0G/NP0 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 94409 pcs Podatkovni list High Q Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 63V
Toleranca ±0.25pF Debelina (maks.) 0.063" (1.60mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti High Q, Low Loss Stopnja napak -
natančen opis 3.6pF ±0.25pF 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 3.6pF