Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1206J1000102MXR
1206J1000102MXR
1206J1000102MXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1206J1000102MXR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1206J1000102MXR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1000PF 100V X7R 1206
(v ameriških dolarjih)
20000 pcs
Product parameter
številka dela 1206J1000102MXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1000PF 100V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 279147 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.063" (1.60mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1000pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 1000pF