Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1206J1000122KDR
1206J1000122KDR
1206J1000122KDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1206J1000122KDR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1206J1000122KDR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1200PF 100V X7R 1206
(v ameriških dolarjih)
20000 pcs
Product parameter
številka dela 1206J1000122KDR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1200PF 100V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 192515 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.063" (1.60mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 1200pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 1200pF