Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1206J1K20101KXT
1206J1K20101KXT
1206J1K20101KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1206J1K20101KXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1206J1K20101KXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 100PF 1.2KV X7R 1206
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela 1206J1K20101KXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 100PF 1.2KV X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 245708 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 1200V (1.2kV)
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.063" (1.60mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 100pF ±10% 1200V (1.2kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 100pF