Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1206J2000123JXT
1206J2000123JXT
1206J2000123JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1206J2000123JXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1206J2000123JXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.012UF 200V X7R 1206
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela 1206J2000123JXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.012UF 200V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 197929 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 200V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.063" (1.60mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.012µF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 0.012µF