Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1206J2000152MXR
1206J2000152MXR
1206J2000152MXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1206J2000152MXR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1206J2000152MXR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1500PF 200V X7R 1206
(v ameriških dolarjih)
20000 pcs
Product parameter
številka dela 1206J2000152MXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1500PF 200V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 266156 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 200V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.063" (1.60mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1500pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 1500pF