Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1206J2000391JDR
1206J2000391JDR
1206J2000391JDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1206J2000391JDR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1206J2000391JDR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 390PF 200V X7R 1206
(v ameriških dolarjih)
20000 pcs
Product parameter
številka dela 1206J2000391JDR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 390PF 200V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 158347 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 200V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.063" (1.60mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 390pF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 390pF