Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1206J2500102MXR
1206J2500102MXR
1206J2500102MXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1206J2500102MXR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1206J2500102MXR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1000PF 250V X7R 1206
(v ameriških dolarjih)
20000 pcs
Product parameter
številka dela 1206J2500102MXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1000PF 250V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 326657 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.063" (1.60mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1000pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 1000pF