Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1206J5000100KDR
1206J5000100KDR
1206J5000100KDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1206J5000100KDR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1206J5000100KDR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 10PF 500V X7R 1206
(v ameriških dolarjih)
20000 pcs
Product parameter
številka dela 1206J5000100KDR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 10PF 500V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 204545 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.063" (1.60mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 10pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 10pF