Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1206J5000183MDR
1206J5000183MDR
1206J5000183MDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1206J5000183MDR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1206J5000183MDR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.018UF 500V X7R 1206
(v ameriških dolarjih)
20000 pcs
Product parameter
številka dela 1206J5000183MDR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.018UF 500V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 188938 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.063" (1.60mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 0.018µF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 0.018µF