Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1206J6300330GAT
1206J6300330GAT
1206J6300330GAT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1206J6300330GAT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1206J6300330GAT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 33PF 630V C0G/NP0 1206
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela 1206J6300330GAT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 33PF 630V C0G/NP0 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 110822 pcs Podatkovni list AEC-Q200 Automotive Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 630V
Toleranca ±2% Debelina (maks.) 0.063" (1.60mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija - Ocene AEC-Q200
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 33pF ±2% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 33pF